NATURA BISSÉ

Jest hiszpańską marką z sektora premium, która oferuje luksusowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Podstawą sukcesu NATURA BISSÉ jest jakość produktu. Jako lider w badaniach, rozwoju i innowacji, marka kładzie nacisk na tworzenie produktów opartych na starannie wyselekcjonowanych, nowatorskich składnikach aktywnych, o najwyższych stężeniach. Osiągnięcie spektakularnego międzynarodowego sukcesu, umożliwiło wprowadzenie marki do najbardziej prestiżowych miejsc na świecie.. Odkryj wyjątkowe rytuały NATURA Bissĕ i oddaj się niezapomnianym wrażeniom piękna i luksusu…

Przed wyborem zabiegu zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której określimy stan skóry twarzy za pomocą lampy Wooda.

Inhibit Face Lift

NATURA BISSÉ

Liftinguje · Wypełnia · Relaksuje
Kosmetologiczna alternatywa zabiegów medycznych, która zapewnia skórze wszystkie korzyści mikroiniekcji, bez ryzyka powikłań. Dzięki zawartości innowacyjnych składników o dużym stężeniu, daje widoczny efekt liftingu już po pierwszym zabiegu.

 

1h Cena 770 pln

The Essential Shock Collagen 3D

NATURA BISSÉ

Ujędrnia · Odżywia · Napina
Unikatowy koktajl bio-identycznych suplementów skóry, dzięki którym skóra staje się napięta, nawilżona i pozbawiona zmarszczek. Jego regenerująca siła działa od najgłębszych warstw, wpływając na jędrność, elastyczność i odcień skóry, a przez to na poprawę konturu twarzy.

 

1h Cena 550 pln

The O2 Relax

NATURA BISSÉ

Oczyszcza · Rozświetla · Równoważy
Niezwykły zabieg o działaniu eksfoliującym i odżywiającym, który pobudza funkcje komórkowe pozostawiając skórę doskonale nawilżoną. Rewitalizująca moc czystego tlenu oczyści i rozjaśni najbardziej matową skórę czyniąc ją jednolitą i nadając jej zdrowy blask. To prawdziwy zastrzyk dotlenienia

 

1h Cena 495 pln

Carboxi-Express

NATURA BISSÉ

Dotlenia · Odnawia · Eksfoliuje
Ekspresowa eksfoliacja zapewniająca blask na wyjście. Dzięki zawartości 5 alfa-hydroksykwasów, ten trójfazowy zabieg uczyni Twoją skórę niezwykle gładką, nawilżoną i promienną już w 30 minut!

 

O,5h Cena 330 pln

Call Now Button