MASAŻE RELAKSACYJNE

Przed zabiegami na ciało zapraszamy do skorzystania z sauny suchej, basenu i strefy relaksu.


MASAŻ KLASYCZNY

Uelastycznia mięśnie i skórę, odnawia ciało. Techniki zastosowane w trakcie masażu wspomagają układ krwionośny, działają pobudzająco, rozluźniają.

Cena 
0,5h- 160 zł
1h- 280 zł
1,5h- 390 zł


MASAŻ RELAKSACYJNY

Wpływa na poprawę samopoczucia relaksując umysł i ciało, daje odprężenie, rozluźnia, a delikatne płynne ruchy uspakajają.

Cena 
0,5h- 160 zł
1h- 280 zł
1,5h- 390 zł


MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż relaksacyjny, przynosi ukojenie skórze wrażliwej. Poprawia kondycję skóry poprzez intensywne nawilżenie, ujędrnienie jej. Dzięki zastosowaniu 4 form olejów skóra jest gładka, pełna blasku i aksamitna w dotyku.

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł


MASAŻ KAMIENIAMI

To doskonały sposób na głęboki relaks i odprężenie. Działa kojąco na bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu. Masaż wpływa na poprawę odżywiania skóry, zwiększa jej elastyczność i jędrność.

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł


LOMI LOMI – HAWAJSKA WYPRAWA

Masaż hawajski daje odczucie głębokiej relaksacji, usuwa uciążliwe napięcia, przywraca harmonię w ciele i spokój w umyśle. Wywołuje wyjątkowe uczucie zadowolenia i błogości, usuwa wewnętrzne blokady i napięcia.

Cena 
1,5h- 490 zł


MASAŻ NA DOBRY SEN

Autorski masaż skoncentrowany specjalnie na potrzeby mocnej regeneracji po intensywnym dniu. Terapeuta dostosowuje indywidualne techniki zaczerpnięte z Lomi -Lomi, masażu tkanek głębokich, technik ucisku, wibracji i oddechu. To wszystko w rytmie relaksującej melodii w towarzystwie ciepłej lawendowej świecy, składającej się z czterech olei. Zabieg 2h wzbogacony o akupresurę relaksujących punktów reflektorycznych.

Cena 
1h- 490 zł
2h- 640 zł


AFRYKAŃSKI ŻYWIOŁ

Niezwykle pobudzający siły witalne masaż, wykonywany w rytm afrykańskiej muzyki. Techniki Lomi – Lomi, masażu tkanek głębokich, masażu klasycznego przenoszą w świat energetycznej i dzikiej sawanny.

 

Cena 
1h- 380 zł
1,5h- 490 zł


RYTUAŁ ENERGII

Nadzwyczajna energetyczna przygoda. W trakcie tej podróży terapeutka wykonuje energetyczny peeling. Po sesji eksfoliującej ciało odbudowuje skórę 4 olejami odżywczymi z nutą energetycznej pomarańczy. Rekomendowane w godzinach porannych i wczesno popołudniowych.

Cena 
1,5h- 490 zł


NAUKA MASAŻU DLA DWOJGA

Kurs masażu dla par to nauka od podstaw wykonywania relaksacyjnego masażu partnerskiego. Obdarowani nabywają warsztatu podczas treningu z fizjoterapeutą/masażystą. Każda z osób wykonuje masaż partnerowi. W czasie nauki zagwarantowana zostanie romantyczna atmosfera – blask świec i nastrojowa, relaksacyjna muzyka.

Cena 
2h- 550zł

Call Now Button