MASAŻE LECZNICZE


MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Likwiduje ból zarówno mięśniowy, powięziowy, trzewny, jak i pochodzenia układu nerwowego. Znacząco uelastycznia tkanki. Techniki w nim zastosowane zwiększają ograniczony zakres ruchomości, a oddechowe wspierają działanie płuc i przepony. Terapeutka po wcześniejszej konsultacji dobiera indywidualną formę terapii. Działając na wielu płaszczyznach: stawach, powięziach, trzewiach, mięśniach, ukłądzie nerwowym likwiduje ból już po 1-2 terapiach.

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł


MASAŻ ELIMINUJĄCY BÓL GŁOWY

Obejmuje kompleksową terapię: masaż barków, karku, twarzy, głowy i/lub terapii orofacjalnej (ustno-twarzowej). Techniki masażu głębokotkankowego (deep tissue) uwolnią od chronicznego napięcia mięśni barków i karku oraz rozluźnią powodując odprężenie i relaks. Niezwykle przyjemny masaż twarzy uwolni od pozostałego napięcia, dodając ukojenia. Końcowym zwieńczeniem relaksu i odprężenia oraz dodania energii witalnej jest masaż skóry głowy.

Cena 
1,5h- 490 zł


MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Masaż przy użyciu specjalnych technik zwalczających cellulit. Skóra staje się bardziej gładka, napięta, sprężysta i jędrna. Masaż zmniejsza zastoje limfatyczne i pobudza prawidłowe funkcjonowanie organizmu, poprawia cyrkulację krwi.

 

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł


MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Masaż dobrany odpowiednio do stanu zaawansowania ciąży przez wykwalifikowanego specjalistę. Zmniejsza napięcie mięśni, a także bóle pleców, bioder, głowy. Zapobiega lub zmniejsza istniejące obrzęki, relaksuje oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się rozstępów skórnych.

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł


MASAŻ AJURWEDYJSKI

Abhyanga – masaż wykonywany w celu przywrócenia równowagi psychozycznej, usprawnienia pracy narządów oraz optymalnego odżywienia i ujędrnienia skóry. Obejmuje masaż głowy, twarzy, dłoni, stóp oraz przedniej i tylnej strony ciała. W zależności od diagnozy może być w formie energetycznej lub relaksującej. Masaż wykonywany jest na oleju sezamowym.

Cena 
1,5h- 490 zł


MASAŻ PODRÓŻNIKA

Rewitalizujący masaż stanowiący bazę dla osoby podróżującej, odczuwającej ciężkie i obolałe nogi. Terapeutka spa wykonuje drenaż nóg, ze szczególnym uwzględnieniem łydek i stóp. Masaż wzbogacają techniki krążeniowe, refleksologii stóp oraz masażu tkanek głębokich. Zabieg usprawnia przepływ krwi w kończynach dolnych, zmniejsza obrzęki i daje uczucie lekkich stóp.

Cena 
1h- 490 zł


HINDUSKI MASAŻ GŁOWY

To bardzo efektywna terapia opierająca się na tradycyjnych hinduskich technikach, praktykowana w Indiach jako rodzinny rytuał przez ponad 1000 lat. To terapia pozytywnie oddziałująca na partie ciała najbardziej podatne na stres i napięcia – górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy.

 

Cena 
45min- 270 zł


MASAŻ SPORTOWY

W masażu sportowym stosuje się podobne techniki do wykorzystywanych w masażu klasycznym. Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz zwiększa zakres ruchu, minimalizując ryzyko doznania kontuzji i zwiększając wydajność sportowca.

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł


DRENAŻ CAŁEGO CIAŁA

Drenaż limfatyczny rozpoczyna się wstępnym wywiadem, kwalifikującym do jednego z 3 typów drenaży.

 

Cena 
1,5h- 480 zł
2h- 590 zł


KONSULTACJA FIZJOTERAUPETYCZNA Z TERAPIĄ

 

Cena 
1h- 330 zł
1,5h- 460 zł

Call Now Button