MASAŻE I RYTUAŁY


Przed zabiegami na ciało zapraszamy do skorzystania z sauny suchej, basenu i strefy relaksu.

Masaż tkanek głębokich

Odkrywcze znaczenie w roli likwidacji bólu pochodzenia napięciowego, działając na jego przyczynę. Zwieńczeniem zabiegu jest długotrwała ulga, zminimalizowanie, a nawet likwidacja wcześniejszych dolegliwości oraz widoczny lepszy zakres ruchów. To długotrwała profilaktyka przed częstymi bólami kręgosłupa czy też karku. Terapeutka poprzez wstępny wywiad i badanie palpacyjne działa holistycznie rozluźniając nadmiernie napięte mięśnie i zwiększając ruchomość powięzi. Metodami, dzięki którym cel zostaje wyznaczony są metody mięśniowo-powięzowego rozluźniania, rozluźniania pozycyjnego, rozcierania poprzecznego oraz masażu funkcyjnego

 

Cena 

1h- 300 pln

1,5h- 420 pln

Masaż klasyczny

Ta relaksująca i jednocześnie witalizująca terapia obejmująca masaż całego ciała. Pomaga zwalczać zmęczenie, prowadzi do równowagi ciała, ducha i umysłu oraz rozluźnia spięte mięśnie. Luksusowy olej ze słodkich migdałów stosowany w tym masażu głęboko nawilża i odżywia skórę.

Cena
0,5 h – 150 pln
1 h – 250 pln
1,5 h – 360 pln

Masaż relaksacyjny

Doskonała chwila wytchnienia dla osób żyjących w ciągłym stresie. Masaż ten skutecznie przyniesie ulgę Twoim napiętym mięśniom pleców, ramion i karku, a długie, powolne i delikatne ruchy rąk terapeuty pozwolą zharmonizować Twoje ciało i duszę.

 

Cena 

1 h – 250 pln
1,5 h – 360 pln

Masaż pleców i karku

W tym masażu połączono techniki masażu klasycznego z elementami masażu relaksacyjnego, co ma na celu rozluźnienie spiętych i obolałych mięśni przykręgosłupowych oraz karku. Mięśnie te stanowią barometr stresu i sprawiając ból, powodują dyskomfort. Przyjemny relaks, odprężenie i wzrost sił witalnych.

 

Cena 

0,5 h – 150 pln
1 h – 250 pln

Lomi Lomi – Hawajska wyprawa

Masaż hawajski daje odczucie głębokiej relaksacji, usuwa uciążliwe napięcia, przywraca harmonię w ciele i spokój w umyśle. Wywołuje wyjątkowe uczucie zadowolenia i błogości, usuwa wewnętrzne blokady i napięcia.

 

Cena  1,5h / 450 pln

Zanzibar- Afrykański żywioł

 

Niezwykłe doświadczenie masażu poprzez muzykę i rytm. Zanzibar to godzinny spektakl rozgrywany przy afrykańskich i hinduskich melodiach. Zainspirowany bogactwem kulturowym tej egzotycznej wyspy. Zmienne tempo wykonywanych technik stopniowo pobudza, rozwesela i przywraca radość bycia, by na koniec przekazać pokój i harmonię.

 

Cena  1,5h / 350 pln

Masaż świecą

 

 Masaż wykonywany jest specjalnie do tego przeznaczona świecą, której wosk pod wpływem ciepła zamienia się w olejek do masażu, bogaty w olejki eteryczne. Relaksacyjny masaż, ciepły blask świecy i wyjątkowy aromat, tworzą zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Połączenie przyjemnego zapachu z niezwykle cennymi olejkami, olejkiem kokosowym i woskiem pszczelim, pobudza zmysły oraz doskonale nawilża i odżywia skórę. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem.

 

Cena  

1 h – 300 pln
1,5 h – 420 pln

Masaż gorącymi kamieniami

 

Wspaniały zabieg relaksujący i uspokajający, który uwalnia od stresu oraz regeneruje ciało i siły witalne organizmu. Substancje aktywne zawarte w olejkach do masażu pod wpływem gorących kamieni bazaltowych głęboko wnikają w skórę, skutecznie ją odnawiając. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, która bardzo dobrze utrzymuje ciepło, ale też wyjątkowo łatwo oddaje je ciału. Pozwala to odprężyć się, odzyskać wewnętrzną równowagę, rozluźnić mięśnie, i pobudzić krążenie. Redukuje stres, zmęczenie, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Działa on również bardzo kojąco na zmysły i poprawia pracę narządów wewnętrznych.

 

Cena  

 1 h – 300 pln
1,5 h – 420 pln

Masaż antycellulitowy

 

Masaż antycelulitowy, przyśpiesza proces spalania tkanki tłuszczowej oraz zapobiega powstawaniu cellulitu.

 

Cena  

1 h – 300 pln
1,5 h – 420 pln

Masaż eliminujący migrenowy ból głowy

 

Obejmuje kompleksową terapię: masaż barków, karku, twarzy, głowy i/lub terapii orofacjalnej (ustno-twarzowej). Techniki masażu głębokotkankowego (deep tissue) uwolnią od chronicznego napięcia mięśni barków i karku oraz rozluźnią powodując odprężenie i relaks. Niezwykle przyjemny masaż twarzy uwolni od pozostałego napięcia, dodając ukojenia. Końcowym zwieńczeniem relaksu i odprężenia oraz dodania energii witalnej jest masaż skóry głowy. Masażystka działa na przyczynę bólu, a nie na objawy

 

Cena  1,5h / 450 pln

Hinduski masaż głowy

 

To bardzo efektywna terapia opierająca się na tradycyjnych hinduskich technikach, praktykowana w Indiach jako rodzinny rytuał przez ponad 1000 lat. To terapia pozytywnie oddziałująca na partie ciała najbardziej podatne na stres i napięcia – górną część pleców, ramion, szyi, głowy i twarzy

 

Cena   45min / 250 pln

Masaż Ajurwedyjski

 

Abhyanga – masaż wykonywany w celu przywrócenia równowagi psychofizycznej, usprawnienia pracy narządów oraz optymalnego odżywienia i ujędrnienia skóry. Obejmuje masaż głowy, twarzy, dłoni, stóp oraz przedniej i tylnej strony ciała. W zależności od diagnozy może być w formie energetycznej lub relaksującej

 

Cena   1,5h / 450 pln

Zabieg antycellulitowy

 

 Odświeża, relaksuje, pomaga w redukcji cellulitu. Zabieg oparty na silnym peelingu cukrowym lub solnym, pobudza krążenie, oczyszcza, ma właściwości detoksykujące. Masaż antycellulitowy na bazie oleju ze słodkich migdałów z dodatkiem olejków eterycznych.

 

Cena   1,5h  380 PLN

Peeling całego ciała

 

 

 

Cena  180 PLN

Call Now Button